Köpek Oteli

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ailenizin bir bireyi olan köpeğinizi tatile gittiğinizde ya da onu yanınıza alamayacağınız bir durumda nereye bırakacağınız ve ona hangi şartlar altında bakılacağı bütün pet sahipleri açısından zor bir karar aşamasıdır. Çoğu zaman kendisi için programınızı, arabanızı, hatta evinizi değiştirdiğiniz köpeğinizin, sizin baktığınız kadar iyi bakılıp bakılmayacağını merak edersiniz.

 

Club Von Juliet , 7 m2, hem iç hem dış mekana sahip odaları, konusunda uzman personeli ve şehirden uzak doğasıyla köpeğinizi karşılar ve kalışı boyunca onu stresten uzak tutar.

 

40.000m2 alana sahip kulübümüzde, köpeğinizin ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülmüştür. Köpeğiniz havanın sıcaklığına göre içeriyi ya da dışarıyı seçebileceği odasında uyanır, mama saatinden hemen sonra 12m2’lik kendisine özel havalandırma alanında zaman geçirdikten sonra uçsuz bucaksız arazilerde gezmeye ve kulübümüzün geniş oyuncak koleksiyonu ile oyun oynamaya çıkar. Ardından gelen akşam mama saati ve havalandırma sonrasında odasında bulacağı küçük bir ödül maması ile bir gün bitmiş olur. Geçirdiği bu bir gün içersinde köpeğinizin normal hayatında görmeye alışık olduğu arabaların yerini hemen yanımızda bulunan at oteline ait atlar alır.Doğayla iç içe bulunan köpeğiniz doğal ortamda atlar ve diğer köpeklerle sosyalleşebilir.

 

Club Von Juliet’te sahip tarafından aksi talep edilmediği takdirde köpeğiniz diğer köpeklerle bir araya gelmez. Diğer otel misafirlerimizle, sahiplerinin onayı olduğu ve köpekler arası anlaşma sağlandığı takdirde oyun arkadaşı olabilirler.

 

Köpeğinizin otelimize kabulu sırasında alınan aşı karnesi ve sizden alacağımız bilgilerle köpeğinize ait bir sağlık kayıt dosyası açılır ve odalarımızın hemen yanında bulunan veteriner odasında bütün köpeklerimizin günlük rutin kontrolleri yapılıp, bu kayıt dosyasına işlenir. Dilediğiniz takdirde köpeğinizin eksik aşıları varsa tamamlanabilir.

 

Bronşin aşısı köpeğinizi hava yolu ile bulaşan “kennel cough” isimli hastalıktan korumaktadır. “Kennel cough” köpek sayısının yüksek olduğu yerlerde salgına dönüşebilir karakterde bir hastalık olduğu için hem otelimizdeki diğer köpeklerin sağlığını hem de sizin köpeğinizin sağlığını tehlikeye sokmamak adına bronşin aşısı olmayan köpekleri otelimize kabul etmemekteyiz.

 

Club Von Juliet’te bütün odalarımız günde en az 2 kere köpeklerin sağlığına zarar vermeyecek hipoalerjenik temizlik maddeleri ile temizlenir ve dezenfekte edilir.

Köpeğinizin aşı karnesi ile birlikte yanınızda evde yediği mamasını getirmeniz tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Ancak getirmediğiniz durumda da endişelenmenize gerek yok. Purina ve Eukanuba gibi kaliteli markalardan oluşan petshopumuz mama bölümünden  köpeğinizin damak zevkine uygun değişik tatlardaki mamalarımızdan da seçebilirsiniz. Köpeğiniz özel bir diyeti varsa da hiç problem değil; bu mesleği sadece iş değil, hayat felsefesi olarak benimsemiş tecrübeli personelimiz köpeğinizin bütün ihtiyaçlarıyla en küçük ayrıntısına kadar ilgilenecektir.

 

Petshopumuzdan ayrıca köpeğinizin diğer ihtiyaçlarını da giderebilir; sizden uzakta kalacak köpeğinize bir kemik hediye edebilirsiniz. Gelirken yanınızda köpeğinizin evde yatağı ya da üstünde uyuduğu herhangi bir tekstil ürünü varsa getirmeniz onun daha iyi hissetmesi açısından yardımcı olacaktır.

Köpeğinizin eve dönmeden önce yıkama, kuaför, tırnak bakımının yapılmasını isterseniz, bize almadan önce haber vermeniz yeterli; köpeğinizin bakımları yapılıp eve tertemiz döner.

 

Eğer köpeğinizi bizim almamızı ya da bırakmamızı isterseniz pet taksi servisimizden randevu alabilirsiniz. Pet taksi servisimiz sayesinde köpeğinizi istediğiniz adresten alıp, yine istediğiniz adrese bırakabiliriz.

 

Asıl kuruluş amacı köpek eğitimi ve Köpek Oteli hizmeti vermek olan otelimizde, varsa, köpeğinizin belirli davranış bozukluklarını bizimle paylaşabilir, küçük seanslarla istenmeyen davranışın önünü kesme konusunda kurucumuz ve baş eğitmenimiz Erdinç Sarımusaoğlu ve uzman eğitmenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Köpek Eğitimi